Skelbiami mokiniai, kviečiami į MEMO 2026
- moakademija
- prieš 2 dienas
- 1 min. skaitymo
Po 2026 metų birželio 20-21 vykusios atrankos paaiškėjo šeši lietuviai, sudarysiantys Lietuvos komandą Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2026).
Į komandą pateko:
Vilniaus Jėzuitų gimnazijos 10 klasės mokinys Augustas Kerys,
Vilniaus licėjaus 11 klasės mokinys Karolis Gavėnavičius,
LSMU gimnazijos 11 klasės mokinė Dovilė Saunorytė,
Kauno Saulės gimnazijos 11 klasės mokinys Lukas Raudonis,
Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos 11 klasės mokinys Domantas Sruogis,
Vilniaus Žirmūnų gimnazijos 11 klasės mokinė Ieva Klimašauskaitė.
Įdomu tai, kad pirmą kartą į MEMO patekę mokiniai visi yra iš skirtingų mokyklų. Taip pat ypač smagu, kad komandoje net dvi merginos.
MEMO 2026 vyks Celje, Slovėnijoje rugpjūčio 23-29 dienomis.
Daugiau informacijos apie MEMO 2026 čia.
Atrankos uždavinius ir sprendimus galima rasti čia.
Sėkmės Lietuvos MEMO 2026 komandai.



Komentarai